thin

KADRA ZARZĄDZAJĄCA:

mgr Jolanta Herich – Dyrektor HAJDUCZKA
Uniwersytet Śląski w Katowicach, specjalizacja: Pedagogika Wczesnoszkolna
Uniwersytet Śląski, specjalizacja : informatyka
Akademia Ekonomiczna, Specjalizacja – Zarządzanie placówką Oświatową
mgr ALINA  KOLBER – Dyrektor HAJDUCZKA
Uniwersytet Śląski w Katowicach, specjalizacja: Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza
Uniwersytet Śląski, specjalizacja: logopedia
Akademia Ekonomiczna,  Specjalizacja – Zarządzanie placówką Oświatową

Kadra Niepublicznego Żłobka „Hajduczek” to ludzie, dzięki którym z uśmiechem na ustach zaczynamy każdy nowy dzień. To dzięki nim zajęcia te są atrakcyjne i sprawiają dzieciom wiele radości. TO LUDZIE Z PASJĄ, którzy codziennie wspierają nas w realizowaniu misji przedszkola przyjaznego dzieciom, to oni codziennie dbają i troszczą się o to, żeby Państwa dzieci, jak najlepiej zniosły rozłąkę z rodzicami, dbają o ich bezpieczeństwo, a także stwarzają warunki do harmonijnego rozwoju.

Wychowawcy


Anna Kardasz

Jestem mamą 8 letniej Kingi, a z wykształcenia opiekunem medycznym. Uwielbiam pracę z dziećmi, dają mi dużo radości oraz chęci do życia. Dbam o ich bezpieczeństwo, rozwój i pogodę ducha. Uśmiech każdego dziecka jest moim uśmiechem.

Gabriela Kościuk

Z wykształcenia jestem opiekunem medycznym. Pracuję w „Hajduczku” od początku istnienia placówki. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji i daje dużo radości. Praca w żłobku jest spełnieniem moich marzeń.

Katarzyna Janiszek

Ukończyłam studia I stopnia o kierunku pedagogika. Praca w „Hajduczku” jest moją pasją. Uwielbiam spędzać czas z maluchami- daje mi to wiele optymizmu i napędza do działania. Planuję nadal pogłębiać swoją wiedzę oraz doświadczenie, aby jak najlepiej przyczynić się do lepszego startu dla naszych dzieci.